FRENKY:Tak uz som tu!To ja som pisal o linke c.5.Ten vodic mal oznamit o situacii s vyhybkami,ze zamrzli,a ze ide inym smerom.A nie vozit nas kade tade.
bola by haluz
A mozno mne to uz nepomoze, ale (pokial dispecer spravi svoju pracu) aspon tym ostatnym... A ked zavola niekto iny, mozno pomoze mne.
qwix
Mozno keby to moc chcelo a dobre by sa to premyslelo (teraz nehovorim len o linkach 31,39, ale vobec (napr. aj ta 74 a 93, martiner)) tak by prejazdy aj nieco priniesli. Uspora vodicov, vozov, kilometrov = pohonnych hmot a tak dalej. Ale na druhej strane to ma dve velmi velke nevyhody:
1.) dost blbe, ked vodic po kazdom dojazde na konecnu musi rozmyslat kam teraz
2.) dispeceri by sa nad tym museli zamysliet a prijst s niecim rozumnym.
Ale zas, mozno tie prejazdy medzi 31 a 39 ukazu, ci by sa to dalo pouzit aj realne vo vacsom mnozstve.
Nuz, nechajme sa prekvapit ...