Reakcia na: Darro #44883:
A co mam vraviet ja na moj dnesny voz? 7105
Este aj na bocnom okne vodica to malo krasny napis "SERBEL" ? Ked som to tam zbadal, skoro som nebol sluzbyschopny od smiechu
Aspon ze L13, kde sa viac ako 35 nejazdi - v nizsich rychlostiach to este bolo znesitelne
Ale ten radic...no na zaplakanie
Yzerman22
28 3625,3613,3615
29 4822,4829
Dnes:
28 3618,3636,3625
29 4817,4812