Reakcia na: gypista #44725:
Nehádaj sa s Frenkym, on skutočne hradil RTOčku toho času tankovavšiu. Ten 1018 sa akurát išiel otočiť niekam het, kde to bolo technicky možné. Zrejme Dolné koruny ?
Podstata je, aby si vodic vedel bez nutnosti cakania na cudziu pomoc opravit poruchy, ktore su opravitelne jeho silami 
Johny D
- 1301 okolo 23. h. (mozno i skor) docasne vypadol na linke 21/5 (ak to bolo az pre polnocou, tak potom na nocnej linke 504), pretoze na prvom kole nocnej linky 504 ho nahradzal ZV (nieco ako 1604, 1609, 1614 - vyberte si, malo to zelene osvetlenie minimalne v prednej casti interieru a tu zlte vycackanie na celnom okne aj na okne vodica - Gypistik vies ketry to mohol byt??) ☺