O 15:28 vykapala 7076 z linky 3/3 na Florianovi smerom do Race, kuplovana bola volakym Jurackym serblom z L2/1. ?
kedy dame repete? Hehe.
Podstata je, aby si vodic vedel bez nutnosti cakania na cudziu pomoc opravit poruchy, ktore su opravitelne jeho silami 
Johny D
- 1301 okolo 23. h. (mozno i skor) docasne vypadol na linke 21/5 (ak to bolo az pre polnocou, tak potom na nocnej linke 504), pretoze na prvom kole nocnej linky 504 ho nahradzal ZV (nieco ako 1604, 1609, 1614 - vyberte si, malo to zelene osvetlenie minimalne v prednej casti interieru a tu zlte vycackanie na celnom okne aj na okne vodica - Gypistik vies ketry to mohol byt??) ☺