Reakcia na: Andy #44441:
Mozno preto, ze som vodic a nie kuchar/casnik. Ale tvoje bluznenie ospravedlnuje pokrocila nocna hodina, nie vsetci dokazu normalne rozmyslat a konat. Mal by si sa vyspat, rano mudrejsie ako vecer ... ludova mudrost.
Andy
Osobne nevidím dôvod, prečo by vodič nemohol byť aj informátor. Dobre, nemôže sa pýtať na každej zastávke niekto na trasu, to je jasné, a to ľudia vedia, a pýtajú sa len v nutnom prípade. A ostatných nie je zas tak strašne veľa. Tak prečo raz za deň niekomu nepomôcť v informovaní...