Reakcia na: Andy #44441:
Mozno preto, ze som vodic a nie kuchar/casnik. Ale tvoje bluznenie ospravedlnuje pokrocila nocna hodina, nie vsetci dokazu normalne rozmyslat a konat. Mal by si sa vyspat, rano mudrejsie ako vecer ... ludova mudrost.
Darro
Drobec: Dnes som na Zahradnickej (Mileticka ? vidis, zas iny nazov ako ho iny poznaju) zatvaram (dnes IFE) dvere na pät-krat a ked som ich nahodou zavrel dedo mi s palicou do spätneho zkradla buchal ze som mu zavrel pred nosom... elektricka jak konzerva, div ze som ich v kabine nemal a aj tak som ja ten najvacsi smrad lebo som mu neotvoril hihih... ? ?