Reply on: Drobcek 7120 #44438:
Osobne by som bol za hlásenie zastávky pred otvorením dverí (aj aktuálnej, aj nasledujúcej),nech sa ten človek stihne rozhodnúť včas či vystúpi. A nie že potom strká ruku do dverí, lebo si uvedomil hlásenie až keď vodič už dáva znamenie. Tie prestupy sa už vraj skúšajú na tej najnovšej T3P, ešte som sa s tým ale neviezol, tak neviem hodnotiť, či to je v dobrej forme.
Darro
Drobec: Dnes som na Zahradnickej (Mileticka ? vidis, zas iny nazov ako ho iny poznaju) zatvaram (dnes IFE) dvere na pät-krat a ked som ich nahodou zavrel dedo mi s palicou do spätneho zkradla buchal ze som mu zavrel pred nosom... elektricka jak konzerva, div ze som ich v kabine nemal a aj tak som ja ten najvacsi smrad lebo som mu neotvoril hihih... ? ?