Reply on: Drobcek 7120 #44443:
Keby som mal svoj podnik, tak by som bral takých zamestnancov, ktorí by tie koláčiky roznášali, a keby sa žiadni nenašli, tak by som ich asi nejak viac napr. finančne motivoval..
Tažko povedať čo je lepšie, ale niekedy by nezaškodilo, keby sa niektorí vodiči aspoň lepšie správali, a aj keď nevedia pomôcť, tak by sa napríklad slušne "ospravedlnili" (teda nemajú sa za čo, ale cestujúci by mal lepší pocit ako keď sa vodič tvári že ho nevidí a nepočuje).
Andy