No ja keby som robil na autobusoch jazdil v 4.DPA a robim ZV na linke do Vajnor tak to preletim asi az do Trnavy hehehehe ? ?
podla teba som uz "dalsi tupec" a "mudrc"... ale ved fajn 
pretoze vzdy je zalozak niekto iny
?
Matej Balog