No ja keby som robil na autobusoch jazdil v 4.DPA a robim ZV na linke do Vajnor tak to preletim asi az do Trnavy hehehehe ? ?
podla teba som uz "dalsi tupec" a "mudrc"... ale ved fajn 
pretoze vzdy je zalozak niekto iny
?
NN
29: 3510
34: 2801
83: 2405, 2816, 2938
99: 3629
84: 4210, 4218, 4407, 4508, 4833, 4847, 4948
94: 4813, 4818
80: 3615, 3633
93: 4200, 4203, 4510, 4826, 4841, 4955
99: 3627