Reakcia na: E499.3056 #44393:
Ked sa rozhodnem cestovat hromadnou dopravou, tak si nastudujem trasu potrebnych spojov. Mal by som si nastudovat aj odchody, aby som nemusel dobiehat na zastavku a byt rozcarovany, ak ma tam vodic OPRAVNENE necha. Vodic nie je povinny poskytovat informacie. Predstav si, ako by to vyzeralo, keby sa ho kazdy pytal, ci ide tade alebo tade, alebo ci stoji tam, alebo tam. Nebud smiesny a spamataj sa konecne.
frenky
- 1005 a 1702 mozu byt podla mna s kludom prehlasene za DELENKARSKE VOZY
- naopak 1093 (aj ked dnes bol na 22/5) a 1066 su vozy v zadeleni
- 1609 je uz opravena a v premavke, udajne horela (resp. mierne sa chytila) v nedelu na 37
- 1002 sa vratila z delenych opat do zadelenia (aspon sa tak minimalne posledny tyzden tvari)
-----
Dnesne cachre machre vypravcov:
- 3509 bola a je na 30/5 s vodicmi z 3516, vodici 3509 maju 3517 na 28/3 a vodici z 3517 maju 3611 na nejakej 30
- Vodic(minimalne poobedny) z 1006 ma 1709 na 20/5, vodic zo 1709 ma 1704 na 37 a vodic z 1024 mal dnes 1001.
No a teraz mi povedzte, ze kto sa nedomotal pri citani tohoto tu? ? ?