Dnes je na 21 aj zopar 39tkovych vozov. ?
1821 (podla casu prichodu do DNV asi slo o 21/15, neviem vsak, v akom stave je dnes poobede Lamacska cesta)
1812 na 21/10
No a z klasickych "mojich" vozov tu dnes mam 1623 a pocul som aj 1608 ☺
1821 (podla casu prichodu do DNV asi slo o 21/15, neviem vsak, v akom stave je dnes poobede Lamacska cesta)
1812 na 21/10
No a z klasickych "mojich" vozov tu dnes mam 1623 a pocul som aj 1608 ☺
frenky
- 1005 a 1702 mozu byt podla mna s kludom prehlasene za DELENKARSKE VOZY
- naopak 1093 (aj ked dnes bol na 22/5) a 1066 su vozy v zadeleni
- 1609 je uz opravena a v premavke, udajne horela (resp. mierne sa chytila) v nedelu na 37
- 1002 sa vratila z delenych opat do zadelenia (aspon sa tak minimalne posledny tyzden tvari)
-----
Dnesne cachre machre vypravcov:
- 3509 bola a je na 30/5 s vodicmi z 3516, vodici 3509 maju 3517 na 28/3 a vodici z 3517 maju 3611 na nejakej 30
- Vodic(minimalne poobedny) z 1006 ma 1709 na 20/5, vodic zo 1709 ma 1704 na 37 a vodic z 1024 mal dnes 1001.
No a teraz mi povedzte, ze kto sa nedomotal pri citani tohoto tu? ? ?