Neviete, čo sa stalo dnes (utorok, 9. 5. 2006) s trolejbusmi na Dolné hony? O 9:00 h išli z Kooperativy naraz až štyri 201-ky (pravdepodobne všetky s cestujúcimi).
Ozaj, ako sú riešené výjazdy a dojazdy trolejbusov? Tak ako pri električkách (že keď ide nejaký voz na výjazd za nejakým, ktorý je na linke, tak musí ísť stále za ním a čakať na zastávkach, bo ten prvý si nedá dole palice)? Asi blbá otázka, len sa uisťujem. ?
Ozaj, ako sú riešené výjazdy a dojazdy trolejbusov? Tak ako pri električkách (že keď ide nejaký voz na výjazd za nejakým, ktorý je na linke, tak musí ísť stále za ním a čakať na zastávkach, bo ten prvý si nedá dole palice)? Asi blbá otázka, len sa uisťujem. ?
Ike
v mlynskej stali v pravom jazdnom pruhu kamiony a v lavom nic... nic nejazdilo... takto to bolo az po most lafranconi... na nom stal v lavom prude jeden kamion, ktory sa chcel zaradit do laveho... za nim nehorazna kolona auta + jedna 92ka, ktora sa tiahla az do petrzalky