Reakcia na: Ámos Keynes #37955:
navrhovane zmeny su pre mna len zmenami k horsiemu, tak preco by som to nemohol kritizovat ?Re #37956 Ámos Keynes: myslim ze zachovanie sucasneho stavu (rozumej zachovanie, nie pozvolny upadok !!!) by sposobilo mensi odliv cestujucich ako zmena... Ale ved spomen si na to ked budes s autobusom trcat v zacpe... budem v nej sice trcat aj ja, ale aspon sa na mna nebude tlacit kopa dalsich spotenych spolucestujucich...
frenky
Potom citam dispecera a nestacim sa cudovat, ako mi 22 vypadavaju, najma vrak 1706 ? . Este musim pozriet, ktory srandista ho dostal, tak isto ako aj 1707, velmo by ma to zaujimalo. ?
Musim inak povedat, ze tie nove CVR sa mi fakt pacia a velmi sa mi pozdava, ze uz aj na T-Busy sa zacali davat. ?