Reply on: David #37976:
Heh, no fyzicky by to asi aj šlo..
Len čo na turisti...
Len čo na turisti...
Vsetko najlepsie k tvojim meninam ti prajem aj ja Darro... ? ? ?
Nášmu milému šéfdispečerovi všetko najlepšie! ? ?
frenky
Potom citam dispecera a nestacim sa cudovat, ako mi 22 vypadavaju, najma vrak 1706 ? . Este musim pozriet, ktory srandista ho dostal, tak isto ako aj 1707, velmo by ma to zaujimalo. ?
Musim inak povedat, ze tie nove CVR sa mi fakt pacia a velmi sa mi pozdava, ze uz aj na T-Busy sa zacali davat. ?