Reply on: milannco #37984:
ja predpokladam, ze to bude mat nieco spolocne s pracovnymi prestavkami a socialkom na Opletalovej.
Len čo na turisti...
Vsetko najlepsie k tvojim meninam ti prajem aj ja Darro... ? ? ?
Nášmu milému šéfdispečerovi všetko najlepšie! ? ?
Ámos Keynes
Ľudia by pri vystupovaní hneď videli aký autobus stojí na zastávke a vodiči by videli dobiehajúcich. ☺