Reply on: Andy #37968:
Samozrejme, nie je problém uviesť do CP ako je to napríklad u SAD "Vodič spoja 37/1 počká na cestujúcich zo spoja 70/3 maximálne dve minúty". Len sa bojím, aby nám DP miesto toho nezaviedol do CP železničiarsku značku "Nie je prípoj medzi 70/3 a 37/1". ? alebo ? ?
Ámos Keynes
Miesto L97 tam budú iné linky (L99, L98, L88,...) ktoré tú 97 nahradia a s lepším intervalom. L87 nebude mať lepší interval len a len preto, že Vrakuňa lepší interval nepotrbuje.