Reply on: Ámos Keynes #37955:
navrhovane zmeny su pre mna len zmenami k horsiemu, tak preco by som to nemohol kritizovat ?Re #37956 Ámos Keynes: myslim ze zachovanie sucasneho stavu (rozumej zachovanie, nie pozvolny upadok !!!) by sposobilo mensi odliv cestujucich ako zmena... Ale ved spomen si na to ked budes s autobusom trcat v zacpe... budem v nej sice trcat aj ja, ale aspon sa na mna nebude tlacit kopa dalsich spotenych spolucestujucich...
Ámos Keynes
Miesto L97 tam budú iné linky (L99, L98, L88,...) ktoré tú 97 nahradia a s lepším intervalom. L87 nebude mať lepší interval len a len preto, že Vrakuňa lepší interval nepotrbuje.