Reply on: Andy #37968:
Pod mostom by bolo treba prerobiť nástupištia. Tam kde je dnes nástupište pre L30, 37 a L29 by bolo výstupište pre L29, 30, 37, 70 a L71. Nástupištia by boli pre L90, 91 a L191 by boli tam kde sú (čiže ľudia by vystúpili na tom ostovčeku kde by neskôr nastúpili) a pre L29, 30 a L37 by boli nústupištia tam kde sú dnes výstupištia.Ľudia by pri vystupovaní hneď videli aký autobus stojí na zastávke a vodiči by videli dobiehajúcich. ☺
Tomáš