Včera som na 2/8 stretol 7704. Netušil som, že ten stroj ešte jazdí. Alebo to je to poradie, na ktoré sa z Ružinova presúva 7304, ktorej sa zase akosi nechcelo, tak tam nemali čo iné vypraviť?
Re #37870 TeBeCe: Kua, toto vedieť, tak si ten mizerný film aj pozriem. ?
Re #37870 TeBeCe: Kua, toto vedieť, tak si ten mizerný film aj pozriem. ?
?

frenky
Davnejsie som vsak cestoval s Janom, bolo to podvecer, linka 1, aj ti napisem na mail, kto s tym siel ak chces, nechcem to tu pisat. Dosiel do Dubravky o 19:26 (teda +6), a teda sme krasne stihali s Janom 20 o 19:29 ? Ale jazda to bola bohovska teda. ?