Reply on: frenky #37866:
no to sa ti uz ani nestane...kedze v ceste teraz stoji mrte semaforov, ktore akonahle zbadaju elektricku, tak tam slahnu cervenu a vystriedaju vsetky gumokol smery aj ked siroko daleko stoji len ta elektricka...z DNV sa to teraz stiha na 12, lebo chodia o minutu skor ako kedysik...ak ovsem nestojime na vsetkych slak ma ide trafit zastavkach ?
?

frenky
Davnejsie som vsak cestoval s Janom, bolo to podvecer, linka 1, aj ti napisem na mail, kto s tym siel ak chces, nechcem to tu pisat. Dosiel do Dubravky o 19:26 (teda +6), a teda sme krasne stihali s Janom 20 o 19:29 ? Ale jazda to bola bohovska teda. ?