prave na Jojke bezi James Bond, cast deju sa odohravala akoze v "Bratislave" ale v skutocnosti vo Viedni...zaujimave tam boli viedenske elektricky s bratislavskymi bocnymi linkovymi tabulami, nalepenym znakom DPMB, vnutri napisom "Maximalna premavkova rychlost..", bratislavskymi zastavkovymi oznacnikmi tej doby a pod ?
?

frenky
Davnejsie som vsak cestoval s Janom, bolo to podvecer, linka 1, aj ti napisem na mail, kto s tym siel ak chces, nechcem to tu pisat. Dosiel do Dubravky o 19:26 (teda +6), a teda sme krasne stihali s Janom 20 o 19:29 ? Ale jazda to bola bohovska teda. ?