Reply on: TeBeCe #37869:
Ale moze sa ti to stat, toto sa nam stalo asi mesiac dozadu, velmi zalezi aj od toho, kto sedi za panelom ?, vtedy boli vypnute len semafory, ktore vypinaju o 20. h.galiyosha: Neviem, ci sa ruzinovska ZV presuva na vecernu 2, ale myslim, ze nie. Na vecerne poradia linky 2 sa zvyknu nasadzovat kratase z vozovne ?
Zo soboty:
- 2822 okolo 15. h. docasne vypadol na linke 83/5, neskor ho nahradil ZV 2609
- ZV 2137 pred 16. h. na linke 83/2, neskor ho nahradil 2811
- 2814 asi okolo 17.30 h. vypadol na linke 83/3, neskor ho nahradil 2809
20: 1014, 1013, 1001, 1017, 1203
26: 1203
27: 1701
35: 3502
83: 2825, 2811n*, 2814, 2826, 2822, 2816, 2810, 2818, VN 2801, 2812
? M: ZV 2609/5; ZV 2137/2; 2809/3
504: 1321
*2811 - mal byt (mozno aj do 15. h. bol 2829)
?

TeBeCe
cesta spat...blizime sa ku krizu a tam elektrickove obratisko ziva prazdnotou...hned som vedel, ze prestup na L12 o 13.51 mozem zabudnut...medzitym vsak dohrmela na konecnu L5, takze to vyzeralo ze aspon o 13.57 sa uz mozem viezt...medzitym sak vsak dorutili spolu aj L12 a L1, ale L12 to tam zaparkovala a nechystala sa ist...L1 (7828+7) vyrazila tesne pred L5, ale ako Sluzobna jazda...nastastie L5 isla aj s ludmi....vysledok? 40 minutove neplanovane cakanie na zastavkach....jazdna doba elektricka+autobus dokopy tam aj spat 42 minut...spolu spiatocna cesta KV - DNV 1 hod. 22 min. ? ? ?