prave na Jojke bezi James Bond, cast deju sa odohravala akoze v "Bratislave" ale v skutocnosti vo Viedni...zaujimave tam boli viedenske elektricky s bratislavskymi bocnymi linkovymi tabulami, nalepenym znakom DPMB, vnutri napisom "Maximalna premavkova rychlost..", bratislavskymi zastavkovymi oznacnikmi tej doby a pod ?
?

TeBeCe
cesta spat...blizime sa ku krizu a tam elektrickove obratisko ziva prazdnotou...hned som vedel, ze prestup na L12 o 13.51 mozem zabudnut...medzitym vsak dohrmela na konecnu L5, takze to vyzeralo ze aspon o 13.57 sa uz mozem viezt...medzitym sak vsak dorutili spolu aj L12 a L1, ale L12 to tam zaparkovala a nechystala sa ist...L1 (7828+7) vyrazila tesne pred L5, ale ako Sluzobna jazda...nastastie L5 isla aj s ludmi....vysledok? 40 minutove neplanovane cakanie na zastavkach....jazdna doba elektricka+autobus dokopy tam aj spat 42 minut...spolu spiatocna cesta KV - DNV 1 hod. 22 min. ? ? ?