Reply on: frenky #37866:
no to sa ti uz ani nestane...kedze v ceste teraz stoji mrte semaforov, ktore akonahle zbadaju elektricku, tak tam slahnu cervenu a vystriedaju vsetky gumokol smery aj ked siroko daleko stoji len ta elektricka...z DNV sa to teraz stiha na 12, lebo chodia o minutu skor ako kedysik...ak ovsem nestojime na vsetkych slak ma ide trafit zastavkach ?
?

Tomáš
PS:SOM ZVEDAVY CI SA NIECO BUDE PISAT V RUBRIKE STALO SA!
INFO MAM OD PANI CO TAM MA HNED OPROTI OBCHOD!