prave na Jojke bezi James Bond, cast deju sa odohravala akoze v "Bratislave" ale v skutocnosti vo Viedni...zaujimave tam boli viedenske elektricky s bratislavskymi bocnymi linkovymi tabulami, nalepenym znakom DPMB, vnutri napisom "Maximalna premavkova rychlost..", bratislavskymi zastavkovymi oznacnikmi tej doby a pod ?
?

TeBeCe
z DNV sa to teraz stiha na 12, lebo chodia o minutu skor ako kedysik...ak ovsem nestojime na vsetkych slak ma ide trafit zastavkach ?