no to sa ti uz ani nestane...kedze v ceste teraz stoji mrte semaforov, ktore akonahle zbadaju elektricku, tak tam slahnu cervenu a vystriedaju vsetky gumokol smery aj ked siroko daleko stoji len ta elektricka...
z DNV sa to teraz stiha na 12, lebo chodia o minutu skor ako kedysik...ak ovsem nestojime na vsetkych slak ma ide trafit zastavkach ?
ja som davnejsie casto cestoval medzi DNV a KV a malokedy cez vikend som stihol s 12tkou 20tku pri Saratku, alebo pri Krizi.
Davnejsie som vsak cestoval s Janom, bolo to podvecer, linka 1, aj ti napisem na mail, kto s tym siel ak chces, nechcem to tu pisat. Dosiel do Dubravky o 19:26 (teda +6), a teda sme krasne stihali s Janom 20 o 19:29 ? Ale jazda to bola bohovska teda. ?
a že prestupnou tarifou nevzniká časový sklz a že je omnoho výhodnejšia a že môžu byt tým pádom lepšie intervaly HAHAHAHAHAHAHAHAA ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
dnesna cesta do DNV a spat...planoval som ist L5 o 12.06 smer Dubravka...isla vsak 12.04 (7943+44), takze som ju nestihol...no dobre, 12.11 mala ist L12, ale kedze je vyluka, predpokladal som par minut meskanie...skutocne meskanie 7 minut...12.18 (7825+6) som konecne nastupil, ale ten magor isiel ako slimak, co znamena, ze L20 o 12.30 (u kriza) som ani nemohol zakyvat, lebo uz bola davno v tahu...takze znamenalo to dalsie 20 minutove cakanie...o 12.51 som sa konecne viezol...
cesta spat...blizime sa ku krizu a tam elektrickove obratisko ziva prazdnotou...hned som vedel, ze prestup na L12 o 13.51 mozem zabudnut...medzitym vsak dohrmela na konecnu L5, takze to vyzeralo ze aspon o 13.57 sa uz mozem viezt...medzitym sak vsak dorutili spolu aj L12 a L1, ale L12 to tam zaparkovala a nechystala sa ist...L1 (7828+7) vyrazila tesne pred L5, ale ako Sluzobna jazda...nastastie L5 isla aj s ludmi....vysledok? 40 minutove neplanovane cakanie na zastavkach....jazdna doba elektricka+autobus dokopy tam aj spat 42 minut...spolu spiatocna cesta KV - DNV 1 hod. 22 min. ? ? ?
ja budem len rad, ked mi to objasnis. Ja som rozmyslal aj nad tym kardanom, kedze sa trisol iba ked mal nohu na plyne, ale myslim, ze aj diferak by to teoreticky mohol sposobovat. A najcitelnejsie je to na trojke asi tak pri 1400 rpm. ?
Inak jedna vecicka z dispecerskej zalezitosti, VCERA ZEVRAJ ZRAZILA NEJAKA 61-KA CHODCA PRI RESTAURACii GURMAN, HNED KUSOK ZA ZASTAVKOU SLOWACKEHO V SMERE DO HYPERNOHY, DNES TAM BOL ESTE VELKY FLAK KRVY! ?
PS:SOM ZVEDAVY CI SA NIECO BUDE PISAT V RUBRIKE STALO SA!
INFO MAM OD PANI CO TAM MA HNED OPROTI OBCHOD!
Dnes:
- 3503 pred 15. h. vypadol na linke 28/1 pre poruchu vozidla (neskor musel byt ODTIAHNUTY do vozovne)
- 2623 po 18.30 h. docasne odisiel na plnicku z linky 83/4, bez ZV
26: 1321*
83: 2812, 2825, 2820, 2623*, 2830**, 2829, 2822*, 2826, S N 2818*, 2801, 2401, 2514, 2823
504: 1818
* 1321 - mal byt 1404; 2623 - mal byt 2629; 2822 - mal byt 2813; 2818 - mal byt 2800
** 2830 - po pondelkovom mensom poziari dnes uz v premavke
Hlavne ze prisiel na DP talker a trusil tam vulgarizmy do eteru
Mal som chut mu teraz napisat, ze mohli bi ste poslilnit svoje znalosti slovencini lebo sa to uz neda vidrzat s timi mekimi i
TeBeCe
z DNV sa to teraz stiha na 12, lebo chodia o minutu skor ako kedysik...ak ovsem nestojime na vsetkych slak ma ide trafit zastavkach ?