Reakcia na: TeBeCe #37862:
ja som davnejsie casto cestoval medzi DNV a KV a malokedy cez vikend som stihol s 12tkou 20tku pri Saratku, alebo pri Krizi. Davnejsie som vsak cestoval s Janom, bolo to podvecer, linka 1, aj ti napisem na mail, kto s tym siel ak chces, nechcem to tu pisat. Dosiel do Dubravky o 19:26 (teda +6), a teda sme krasne stihali s Janom 20 o 19:29 ? Ale jazda to bola bohovska teda. ?

TeBeCe
cesta spat...blizime sa ku krizu a tam elektrickove obratisko ziva prazdnotou...hned som vedel, ze prestup na L12 o 13.51 mozem zabudnut...medzitym vsak dohrmela na konecnu L5, takze to vyzeralo ze aspon o 13.57 sa uz mozem viezt...medzitym sak vsak dorutili spolu aj L12 a L1, ale L12 to tam zaparkovala a nechystala sa ist...L1 (7828+7) vyrazila tesne pred L5, ale ako Sluzobna jazda...nastastie L5 isla aj s ludmi....vysledok? 40 minutove neplanovane cakanie na zastavkach....jazdna doba elektricka+autobus dokopy tam aj spat 42 minut...spolu spiatocna cesta KV - DNV 1 hod. 22 min. ? ? ?