Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: IKARUS-280 #37794:
pokuta za nenosenie kosele predstavuje 600 Sk...a vraj tie kosele nie su prilis pohodlne na nosenie...
Všimli ste si že dnes mali všetci vodiči normálne solídne košele so znakom DP? Čo sa deje? ?
Reakcia na: frenky #37789:
to aby som isiel zajtra zase polievat...

v KV prsalo len tak bezne, ale zmarilo mi to plany ist odfotit 3707 🙂
Milannco: Nie, z druhého konca BA - z Petržalky.
Reakcia na: milannco #37785:
Mne sa uz davnejsie stalo toto: Cakal som na SAV na 21. Mala ist o 13:03, ta sla o 13:01, tak som ju nestihol, ta co mala ist o 13:18 nesla, do spoja o 13:33 som sa nenarval, tak nakoniec som sa horko tazko natlacil do 21 s odchodom o 13:48, ktora dosla s meskanim az o 13:54. Takze namiesto o 13:25 som dosiel domov o 14:15. ?
Takze premarnenych 15min zivota este nic nieje. ?
Reakcia na: Kami #37788:
? ? a v Dubravke len par krat zahrmelo, sprchlo, teraz je uz sucho
Reakcia na: Kami #37788:
preco to vzdy DNV obide? ? Tu su suche chodniky. ?
Burka sa riadne vyburila.
Voda je na krizovatke:
Dolnozemska/mosty
Bajkalska/Pristavny most (utopene auta - UA)
Bajkalska/Prievozska (UA) - uzavrety smer Dunaj
Bajkalska/Ruzinovska (UA) - prejazdne cez kolajnice.
B741NG na Trencianskej
policia odklana auta z dialnice z mosta na Bajkalsku
Reakcia na: Vlasto #37786:
Vlasto, počúvaj, nie si ty náhodou z Dúbravky??? ?
Ešte dačo: 2630 a 2940 na 34 a 2606 a 2514 na 83.
4309 - 81 :: táto Karosa je mi veľmi sympatická, nakoľko premáva ako jediná domovsky na linke 81. Dnes som ju zažil od 14:45 z Hl. St. a zadná časť interiéru vozidla sa podobá (čo sa čmárancov týka) pešej lávky na novom moste pred tohtomesačným čistením. O d p o r ú č a m 4. DTPA ako človek, ktorý sa chce prepravovať autobusmi na nejakej tej úrovni, a keď tá v Bratislave na 75 percent nie je, tak aspoň v takej akej čistote, aby voz 4309 vyčistila.
_______
O to isté žiadam aj 3. DTPA. Ak by som mal vypysovať ev. čísla, tak by som to poslal zajtra. Akútne: 3605!!! (dnes, včera 180)
_______
Perný "pekný" týždeň s MHD BA:
- pondelok plynový "šerbeľ" 361X (6:32 z Kremnickej, smer mesto) sa mi cestou do school pokazil na zast. Viedenská cesta. Prišiel na ň, ale už neodišiel.
- utorok: spoj linky 207 - 14:25 z OLO Bazová neprišiel. Trolejbusy tam zvyknú ísť s náskokom 1-2 minúty) - nadväzne na to som nestihol spoj linky 180 s odchodom o 14:36 z Kollárovho nám. a takto som zbytočne premárnil 15 minút svojho života. ?
- streda (dnes): spoj linky 50 z odchodom z Malej Scény, smer OD Slimák 6:42 dnes neprišiel.
_____
Začínam mať pocit, že zajtra nestihnem prísť načas na vyučovanie.

Prajem prekrásny pobúrkový večer.
Reakcia na: Dopravák #37779:
no, najskôr až cez prázdniny. ? Teraz mám ešte ine podpaľačky. Heh, veď ja si ťa niekde odchytím a dohodneme sa. ?
IK 435 #4830 bol na Jesenského ul. pri zastávke linky č. 4 Nám. Ľ. Štúra ako zvláštna jazda okolo 13:00, pravdepodobne to bol nejaký školský výlet, čo viezol, keďže v autobuse boli iba deti. ?
IK 435 #4830 bol na Jesenského ul. ako zvláštna jazda, pravdepodobne to bol nejaký školský výlet, čo viezol, keďže v autobuse boli iba deti. ?
Reakcia na: Johny D #37777:
Včera ZV 2006 okolo 15:00 na L71 smer Nový Most, potom okolo 16:10 L78 Technopol smer Čiližská
ZV4098 okolo 16:15 L59 Smolenická smer Rača.
Ďalší nový plyňák, ešte bez ev. čísla /1617/... ?

Re #37765 frenky: povedz kedy a prídem... ?
Oprava:
popoludnajsia nahrada za ZV 2620 na 83/12 - 2401

Dnes:
- 3501 popoludni vypadol na linke 30 (odchod do vozovne pre poruchu vozidla) - i. Max ?
Vcera:
- ZV 2620 po 7. h. na linke 83/12, popoludni ho nahradil 2404
Dnes:
- ZV 3604 po 6.30 h. na linke 22/2, popoludni napr. aj na linke 41/1, ci na 84
- ZV 4098 popoludni na linke 84
- 2630 okolo 10.30 h. docasne vypadol na linke 83/4, neskor ho nahradil nejaky ZV (klbata stara Karosa)
- 2629 po 15.45 h. docasne odisiel na plnicku z linky 83/5, nahradil ho ZV 2701
- 2613 popoludni vypadol pre poruchu na linke 61
- elektrickove ZV (s) o 16.30 h. aj 18.55 h. v Dubravke, oba asi na 1
- 2940 od 17.05 h. vypadol pre poruchu na linke 83/12 (odstaveny na konecnej Ovsiste), neskor ho az do konca sluzby nahradil ZV 2006
- 2630 po 18.30 h. z linky 83/4 a 2625 po 20.20 h. z linky 83/7 docasne odisli na plnicku, oba bez ZV
- 2809 od 20.21 h. vypadol na linke 83/1, hned ho nahradil ZV 3604 a napokon 2826

Z vypravy:
26: 1407
27: 1022, S 1014
34: 2816, 2826, 2606, 2827, 2818, S 2404, 2401, 2514
35: 3525, S 3512
83: 2809, 2819, 2813, 2630, 2629, 2511, 2625, 2801, S N 2823, 2822, 2403, 2940, 2820
? M: ZV 2006/12; ZV 2701/5; ZV neznama klbata Karosa/4; ZV 3604 a 2826/oba 1
504: 1819

Prispeli: frenky a Max
Reakcia na: Sommelier #37775:
nuz, tak potom pohlavarom neostava nic ine ako dat vybudovat plnicku na Juraku. ?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.