Reakcia na: TeBeCe #37620:
No veď bodaj by nechýbali, keď DPB nechce vydať posratý knižný CP a organizácia vylepovania sa blíži k nule.
nahrada za 351asi6, ktory stal pod mostom s otvorenym motorom a niecim ciernym vyliatym vsade naokolo...
frenky
- 1021 docasne vypadla v popoludnajsich hodinach z linky 37/1.
- 1510 po 18:00 ako ZV na linke 21
TeBeCe> dakujem ? , nevedel som, ci sa mi dnes podari prist na net, preto som poziadal teba. ?