Reakcia na: Andy #37448:
tak mozno sa tam stalo aj volaco ine...moj predpoklad vychadzal zo stop na zastavke a toho ze sa tam niekto z kompetentnych vyjadril ze cestujuca nastupovala do deviatky...
ZV - 1805 o 12:01 na Starom moste, smer AS MN.
TeBeCe
cca o 15:15 vypadla "cestujuca" zo zadneho vozna 7939+40 na konecnej zastavke KV na linke 9 (udajne nastupovala...). kolona elektriciek sa tiahla az do zakruty za zastavkou Borska ? ?
dalsia 1604 je 1609 ?