Reply on: TeBeCe #37444:
už by s tým klonovaním výzdoby mali konečne prestať - však ja ten "originál" 1604 takmer nespoznám - celý minulý týždeň ma to plietlo, lebo som stále stretával akurát tú 1609... ?
ZV - 1805 o 12:01 na Starom moste, smer AS MN.
TeBeCe
cca o 15:15 vypadla "cestujuca" zo zadneho vozna 7939+40 na konecnej zastavke KV na linke 9 (udajne nastupovala...). kolona elektriciek sa tiahla az do zakruty za zastavkou Borska ? ?
dalsia 1604 je 1609 ?