Reakcia na: Kamarát #36006:
Tá hodnota je pre každé vozidlo iná, podľa toho aká norma platila pri jeho vzniku. Takže sa to nedá definovať ako jedno číslo.
Nechápem prečo musia Ik415 daváť na Kopčiansku linku... Ako keby tam nemali iné vraky..
...
Vševedko samofandivý
Btw., Ty si robíš vodičák alebo čo to tu na Andyho skúšaš?