Vsevedko: ja na teba vôbec nič neskúšam. Ja mám v piatok aj iné veci na práci nez sa trepat na Hlavnú Stanicu, kam mimochodom, chodím veľmi rád. Ale v piatok večer to uprednostňujem niečo iné. Ani ma nepoznás tak ako môžeš na čo som psychicky spôsobilý. Usudzujes podľa príspevkov? Ver mi, v živote sa správam úplne inak ako na fóre, vieš...
o 16.13 zdochla 3624 pri haban.mlyne na linke 32, cestujuci museli peso slapat az k suchemu mlynu...cca po 15 minutach to rozchodil a pokracoval na hlst.
Vševedko samofandivý
Btw., Ty si robíš vodičák alebo čo to tu na Andyho skúšaš?