Reply on: d3k0 #36043:
ti, ktori nechcu aby im zrusili linky, by mali so sebou teraz nosit tazke vrecia s pieskom ?
Bude to ostrovna prevadzka, lebo udajne cez Mlynsku dolinu nie je mozne natiahnut trolejove vedenie - vraj je tak naprojektovana dialnica a privadzace... A tahat trolejbusy hore Slavicim udolim je jedna z najvacsich hluposti, ake tu boli v minulosti vymyslene.
TeBeCe