Reply on: Kamarát #36026:
To čo na mňa skúšaš, malý had? Ja s tebou môžem vychádzať aj zle, ak si praješ. Dostav sa v piatok o 22:30 na Hlavnú stanicu.Ak sa ma to netýka, tak sa ho pýtaj mailom alebo cez ICQ a nie na iMHD. V opačnom prípade je jasné, že prvá osoba, ktorá tu nie je psychicky spôsobilá pre vedenie motorových vozidiel, je istý "Kamarát".
o 16.13 zdochla 3624 pri haban.mlyne na linke 32, cestujuci museli peso slapat az k suchemu mlynu...cca po 15 minutach to rozchodil a pokracoval na hlst.
frenky