Reply on: Valdo #35988:
jeden nádherný výtlk je aj na zastávke Pri kríži (20,22,...) smerom do DNV. Je hneď pri tej betónovej časti krajnice (nemyslim pätník) a na strašne zlom mieste. Skoro vždy, keď tam voz príde, predná pravá pneumatika je vonkajšou časťou ešte na tej betónovej časti a pri dobrzdení sa s veľkým rachotom a s pekným pruživím efektom zošmykne do tej jamy. Podľa mňa je len otázkou času, kedy tam volačo dostane defekt. ☺
Valdo