Reply on: TeBeCe #35987:
Tie fotky som uz videl. Ja viem co je zac 4938, aj tu reklamu si sice tak jasno, ale tiez pamatam. Ale ten nater spominany bol tusim az niekedy potom, teda po tej 2.reklame
Ak su tie fotky kvalitne, rad to zafinancujem
Ak chces, ozvi sa mi prosim na mail. Dik!
TeBeCe
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=372f2833232930ef392b342f26ea&typ=ikarus_280&no=419&id=27302aeef1f022f8f3f9f421
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=372f2833232930ef392b342f26ea&typ=ikarus_280&no=424&id=27302aeef5f022f8f3f9f421