Frenky: a vieš ešte niečo. Ja sa bavím s ľuďmi tak ako sa oni bavia so mnou, to čo som napísal jemu, by som tebe nenapísal, takisto by som to nenapísal ostatným, ale ak niekto má sústavne niečo proti mne tak potom neni o čom...
o 16.13 zdochla 3624 pri haban.mlyne na linke 32, cestujuci museli peso slapat az k suchemu mlynu...cca po 15 minutach to rozchodil a pokracoval na hlst.
Nechápem prečo musia Ik415 daváť na Kopčiansku linku... Ako keby tam nemali iné vraky..
...
frenky