Reply on: Andy #36031:
vsak toto ani ja nechapem.. ?
o 16.13 zdochla 3624 pri haban.mlyne na linke 32, cestujuci museli peso slapat az k suchemu mlynu...cca po 15 minutach to rozchodil a pokracoval na hlst.
Nechápem prečo musia Ik415 daváť na Kopčiansku linku... Ako keby tam nemali iné vraky..
Kamarát
Amos vieš ja nie som taká páka, ako si tu o mne myslia ľudia. Veľa veci je v skutočnosti úplne inak ako sa môže zdať. Áno s tou hlučnosťou tiež ma napadla 4400... No len tak ja nerád porušujem zákony, navyše nemám vodičské oprávnenie na akékoľvek motorové vozidlo pod 50cc, ale o necelý rok sa to zmení... Takže s tým traktorom len po dedine...