Reakcia na: Kamarát #36026:
pocuvaj ma synka, ty vies vobec s kym si pises? Aspon trocha zmen svoj slovnik, to, co si chcel napisat, sa dalo napisat aj normalne. Ja by som si toto nedovolil napisat ani Johnymu D a to ho poznam skoro 2 roky. ? A uz vobec by som to nepisal cloveku, ktoreho som ja osobne videl a rozpraval sa s nim raz. Ty predpokladam ani to. Takze si zmen troska slovnik a sposob, akym sa tu bavis s ludmi. ? ?
Nechápem prečo musia Ik415 daváť na Kopčiansku linku... Ako keby tam nemali iné vraky..
Kamarát
Amos vieš ja nie som taká páka, ako si tu o mne myslia ľudia. Veľa veci je v skutočnosti úplne inak ako sa môže zdať. Áno s tou hlučnosťou tiež ma napadla 4400... No len tak ja nerád porušujem zákony, navyše nemám vodičské oprávnenie na akékoľvek motorové vozidlo pod 50cc, ale o necelý rok sa to zmení... Takže s tým traktorom len po dedine...