K.C.: Chod sa kuknut do Viedne a zistis,ze tam ludia na bicykloch jazdia aj v zime a je jedno ci je to daky robotnik alebo daky sef podniku.Ale tam ti ludia myslia trosku inac a mame sa od nich este vela ucit.
.A jasne,ze vsetci zas do prace nemozu chodit na bajkoch,lebo tu zas nie su cyklotrasy,ale vermi ,je to pohodlnejsie ?
Prazak
A propos placeni za MHD: nesnasim ten argument "kdyz si to platim, tak at je to vzdy 100-pro kvalitni". MHD tu byla driv nez oni, takze at si zvazi, jestli si ji chteji platit. Nemusi, a pak at nejezdi. ?