Reply on: 1885 #35740:
Co sa podla teba v BEZke este vyraba?Priestory ju povacsine prenajate.Kedysi tam okrem L105 a 117 chodilo aj kopec busov ZD /zvlastna doprava,ktora zvazala ludi z celej BA. Linku 59 nech skratia po Pioniersku v pohode ,ale pod podmienkou,ze elektrickou sa dostanes az k Masokombinatu.Ja osobne L59 nevidim ako konkurenciu elektrickam lebo od Pionierskej stoji na Vinohradoch,Krasnanoch a dalej uz iba v Raci. Obdobne zastavky sa planovali aj pri metre.
Prazak
A propos placeni za MHD: nesnasim ten argument "kdyz si to platim, tak at je to vzdy 100-pro kvalitni". MHD tu byla driv nez oni, takze at si zvazi, jestli si ji chteji platit. Nemusi, a pak at nejezdi. ?