tbc - uz viackrat som mala chut napisat staznost, aj ked nebola kalamita.
prazak - doprava n NY vyzera uplne inak ako tu v ba, takze nechapem ako to mozes vobec porovnavat.
prazak - doprava n NY vyzera uplne inak ako tu v ba, takze nechapem ako to mozes vobec porovnavat.
.A jasne,ze vsetci zas do prace nemozu chodit na bajkoch,lebo tu zas nie su cyklotrasy,ale vermi ,je to pohodlnejsie ?
K.C.
ale neviem si predstavit, ze chcu este "redukovat" spoje a zdrazovat cestovne, ved to nie je normalne. Tie spoje by mali skor naopak "rozsirovat" ? ale na to nie su peniaze.