Reply on: K.C. #35741:
ano, aj ked nepriamo, lebo v opacnom pripade by sa nikto nepozastavoval nad tym, ze dnes rano meskali spoje MHD ?
.A jasne,ze vsetci zas do prace nemozu chodit na bajkoch,lebo tu zas nie su cyklotrasy,ale vermi ,je to pohodlnejsie ?
Danci