Reply on: K.C. #35741:
obujte si sportovni nebo teple boty a v kancelari se prezujte. Tak to delaji babenky v New Yorku. Anebo se ucte chodit ve snehu a podpatcich.A propos placeni za MHD: nesnasim ten argument "kdyz si to platim, tak at je to vzdy 100-pro kvalitni". MHD tu byla driv nez oni, takze at si zvazi, jestli si ji chteji platit. Nemusi, a pak at nejezdi. ?
.A jasne,ze vsetci zas do prace nemozu chodit na bajkoch,lebo tu zas nie su cyklotrasy,ale vermi ,je to pohodlnejsie ?
TeBeCe