tbc - uz viackrat som mala chut napisat staznost, aj ked nebola kalamita.
prazak - doprava n NY vyzera uplne inak ako tu v ba, takze nechapem ako to mozes vobec porovnavat.
prazak - doprava n NY vyzera uplne inak ako tu v ba, takze nechapem ako to mozes vobec porovnavat.
.A jasne,ze vsetci zas do prace nemozu chodit na bajkoch,lebo tu zas nie su cyklotrasy,ale vermi ,je to pohodlnejsie ?
K.C.
danci - neviem si predstavit ze by som isla do prace na bicykli. vies s topankami na opatkoch sa dost tazko jazdi ?