prečo mhd nikdy nechodí na čas? dobre...keď je leto., to ešte prežijem, ale teraz v zime...najradšej by som tam postavila toho konkrétneho vodiča a nech on mrzne takých 10 minút na zástavke...bola by som zvedavá či by sa mu to páčilo!!!!!!!!!
Inak problem je v tom, ze na stanicu ich chodi vela najma vo stvrtok a piatok... Takze presmerovanie 31/39 by to neriesilo, skor by bola riesenim nejaka posilova linka, napriklad take nieco ako 131, len opacnym smerom..
A TamBusy su niekde medzi tym...:)
Johny D
Now o 1.53 h. sa na Zatevnej bola tocit 20/5-1704 Sluzobna jazda ?
Uz som ticho a idem ?