Reply on: MB #35128:
yop na tej 81 moze byt selico saq tie tri by si rozoznal az zvnutra ☺88MP: 4100, 4089
Inak problem je v tom, ze na stanicu ich chodi vela najma vo stvrtok a piatok... Takze presmerovanie 31/39 by to neriesilo, skor by bola riesenim nejaka posilova linka, napriklad take nieco ako 131, len opacnym smerom..
A TamBusy su niekde medzi tym...:)
Johny D
Now o 1.53 h. sa na Zatevnej bola tocit 20/5-1704 Sluzobna jazda ?
Uz som ticho a idem ?