Furčan nie ozý nemcome takú radu ked by pod ju zobrali veď
To, ze autobus meska, bohuzial na 99% nie je vina jeho vodica, ale toho, ze je blokovany a zdrziavany milionmi auticiek, ktore sa tlacia v tych istych zapchach, ako ten chudak vodic autobusu. Tak prosim, klud
kikus.KA