Do Race vraj chodi alebo chodila ND.
Inak problem je v tom, ze na stanicu ich chodi vela najma vo stvrtok a piatok... Takze presmerovanie 31/39 by to neriesilo, skor by bola riesenim nejaka posilova linka, napriklad take nieco ako 131, len opacnym smerom..
A TamBusy su niekde medzi tym...:)
13sk