Mylis sa. Riesenie by to bolo lebo je jedno ci ich bude viest priamo z miesta bodu A do miesta bodu B posilovy spoj alebo trvalý. Ale súhlasím Elegantnejsim riesením by bola posilová linka.
Daj DP Ba nech sa tak stane ? .
A DP Ba dal a bola linka 131. ?
Zo soboty:
- ZV 2825 pred 17. h. na linke 61/3
- 2823 okolo 21.30 h. docasne vypadol na linke 83/8, pravdepodobne ho neskor hradil ZV 2812, ktory som o 22.58 h. videl ist z Dubravky do vozovne (btw 2823 prisiel z mesta a poslednu jazdu do Petrzky isiel s 10 minutovym meskanim, ale ak som dobre vydedukkoval, ze ten 2812 naozaj hradil toto poradie nemohol ist o 22.40 h. prave tento voz a 2823 sa mohla napojit napr. na Patronke??) Ak som zle dedukoval, tak beriem spat
- 7809-10 od 21.56 h. docasne vypadol na linke 12/8 pre nejaku mimoriadnu udalost vo vozidle ( odstaveny v sprievode dispecera a policie na 5-kovej kolaji na konecnej Pri krizi), neskorho nahradil ZV 7718
Cita si to tu dost ludi, ktori mozu zabezpecit strhnutie premii vodicom, neboj. Ale za meskanie sa chvalabohu premie nestrhavaju, pretoze meskanie vodici neovplyvnia. Skus sa ty posadit za volant, a predierat sa neustalymi bratislavskymi zapchami s autobusom, uvidime ako by si stihala chodit nacas To, ze autobus meska, bohuzial na 99% nie je vina jeho vodica, ale toho, ze je blokovany a zdrziavany milionmi auticiek, ktore sa tlacia v tych istych zapchach, ako ten chudak vodic autobusu. Tak prosim, klud
prečo mhd nikdy nechodí na čas? dobre...keď je leto., to ešte prežijem, ale teraz v zime...najradšej by som tam postavila toho konkrétneho vodiča a nech on mrzne takých 10 minút na zástavke...bola by som zvedavá či by sa mu to páčilo!!!!!!!!!
Beus