Čo je to za typ autobusu? /6.2.2005 23:50 z Hl.st. - nočná linka č.508/
To, ze autobus meska, bohuzial na 99% nie je vina jeho vodica, ale toho, ze je blokovany a zdrziavany milionmi auticiek, ktore sa tlacia v tych istych zapchach, ako ten chudak vodic autobusu. Tak prosim, klud
BE BE CE