rano hlasili v radiu ze na nabrezi niekde pred muzeom sepalila tramvaj nejaky gumokol. Potom spominali aj nieco o tom, ze tramvaj vykolajila. Hlasili to asi hodinu - od 8.30 do 9.30, takze zrejme bol odklon.
tak tomu ver,ze je TAM najsirsi.Inac zistil by si to sam v modelovej situacii.Sadni si za volant TAMu a chod po starom moste a skus tu srandu ked oproti tebe ide dalsi TAM...
Mylis sa. Riesenie by to bolo lebo je jedno ci ich bude viest priamo z miesta bodu A do miesta bodu B posilovy spoj alebo trvalý. Ale súhlasím Elegantnejsim riesením by bola posilová linka.
Daj DP Ba nech sa tak stane ? .
A DP Ba dal a bola linka 131. ?
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
13sk